žáci obsadí 2. místo v OP

čtvrtek 28.5.2015
TJ Blažovice - SK Pozořice U15 2:2 (1:2)
branky: Jan adoš Adámek, Šimon Koudelka

Ve čtvrtek jsme sehráli přeložené utkání v Blažovicích a znovu panovala atmosféra hustá tak, že by se dala krájet. Kluci však zápas zvládli a dvě kola před koncem nám stačí jediná výhra a potvrdíme druhé místo v OP žáků a to je nejspíš některým soupeřúm trnem v oku. Naši kluci začali bojovně a důrazně. To nám přineslo vedení 2:0, které jsme bohužel i proto, že nám docházel dech neudrželi. Počítá se ale bod ze soupeřova hřiště a to je důležité. Doufáme, že již v sobotu doma vyhrajeme a dostaneme jistotu druhého místa, tak přeji, aby bylo nabito ostrými.

SK Pozořice U15 - Těšany/Moutnice 5:0 (1:0)
Jan Adámek 2, Kryštof Balabán, Filip Bureš, Marek Vystavěl

V sobotu 30.5.2015 bylo v areálu SK živo. Probíhal zde dětský den a hrál se zápas žáků. Přijel soupeř z Těšan spojený s Moutnicemi a navíc posílen o hráče rozpuštěných Šitbořic. Kluci ho naštěstí zvládli. Po poločase jsme vedli 1:0 a herně jsme zápas kontrolovali. Ve druhém poločase kluci znovu dominovali a čtyřmi góly zápas před díky dětskému dni početnou diváckou kulisou rozhodli.Touto výhrou jsme pojistili krásné druhé místo v OP žáků a na derby do Viničných Šumic si pojedeme užít konec sezóny.