SK Pozořice

Příští zápas

zápas žáků v Kohoutovicích

Kohoutovice "B" - SK Pozořice U15 2:0 (1:0)

V sobotu naši žáci zajížděli na hřiště suveréna OP - družstva Kohoutovic a náš cíl byl neutržit debakl, což se nám nakonec podařilo a uhráli jsme výsledek 2:0 po poločase 1:0. Od začátku jsme byli pod tlakem a v podstatě celý zápas se bránili. Kluci však dodrželi všechny taktické pokyny a vše, co jsme si řekli. V každém poločase jsme inkasovali pouze jednou a to především zásluhou skvělého výkonu našeho brankáře Jury Strejciuse, obrany i celého mužstva. V polovině prvního poločasu neproměnil soupeř penaltu a my naše dvě vydřené šance. Jedna šance přišla i ve druhém poločase, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř neproměňil spoustu svých příležitostí i proto, že naši kluci bojovali. Obětovali tomuto zápasu spoustu sil i vlastních ambicí a i proto jsme náš cíl nedostat moc gólů splnili. Teď nás budou čekat důležité zápasy a my jsme si doufám zvedli seběvědomí. Děkuji všem hráčům i rodičům za podporu, které se nám dostává.